Własna kwiaciarnia

Florystyka pogrzebowa w Warszawie

Zakład Pogrzebowy Cerber w głównej siedzibie w Raszynie posiada własną kwiaciarnię. Tak zatrudnieni są doświadczeni floryści, wykonujący piękne wieńce i wiązanki. Oprócz wieńców i wiązanek tworzą oni też stroiki na urnę, trumnę czy na zdjęcie osoby zmarłej. W komponowanie każdego wieńca i każdej wiązanki nasi floryści wkładają całe serce, jednocześnie starając się zadośćuczynić Państwa życzeniom. Nasi floryści posiadają ogromną wiedzę na temat kwiatów i chętnie doradzą, co wybrać do danej kompozycji.

Wieńce i wiązanki w Warszawie
Wiązanki i wieńce w Warszawie

Wieńce i wiązanki

 

Wieńce i wiązanki to taki element ceremonii żałobnej, który ma ogromny wpływ na odbiór uroczystości pogrzebowych przez ich uczestników. Dlatego tak ważna jest dbałość o właściwy dobór oraz ułożenie kwiatów według najlepszych zasad sztuki florystycznej. Takie drobne – zdawać by się mogło – szczegóły są niezwykle ważne w odbiorze osób uczestniczących w pogrzebie. Stanowią bowiem widzialny znak pamięci, szacunku oraz wdzięczności względem Zmarłego.

 

Zachęcamy do podzielenia się z nami Państwa oczekiwaniami odnośnie oprawy florystycznej ceremonii żałobnej Bliskiej Państwu Osoby. Postaramy się spełnić Państwa życzenia i przygotować takie kwiaty na pogrzeb, które uznają Państwo za najpiękniejsze.

MENU