Mobilne biuro

Mobilne biuro zakładu CERBER

Wiemy dobrze, że nie zawsze jest możliwość, aby Klienci pojawili się osobiście w jednym z naszych biur. Taka niemożność spowodowana jest nieraz względami wieku, stanu zdrowia, odległości geograficznej oraz wieloma innymi czynnikami, których nie sposób tu wymienić. Nie oznacza to jednak, że takie osoby muszą być pozbawione realnego wpływu na kształt uroczystości pogrzebowych Drogiego im Zmarłego – zwłaszcza, jeśli należą do grona osób uprawionych do realizacji tego ważnego zadania.

 

Zakład Pogrzebowy Cerber proponuje w takich okolicznościach skorzystanie z usługi mobilnego biura.

Mobilne biuro CERBER Warszawa

Takie rozwiązanie jest nie tylko bardzo wygodne, ale przede wszystkim pozwala na ustalenie, w optymalnych dla Państwa warunkach – np. w zaciszu domowym, wszelkich szczegółów dotyczących pogrzebu. Od strony formalnej ustalenia takie nie różnią się niczym od ustaleń dokonywanych w biurze stacjonarnym. Mają one taką samą moc prawną oraz sprawczą. Z punktu widzenia Klienta skorzystanie zaś z usługi mobilnego biura pozwala na zaoszczędzenie czasu oraz na zyskanie większego komfortu psychicznego.

 

Wszystkie osoby, które chciałyby zatem ustalić szczegóły pogrzebu w biurze mobilnym, proszone są o kontakt telefoniczny i zamówienie wizyty pracownika Zakładu Pogrzebowego Cerber. Obiecujemy, że przedstawiciel naszej firmy pojawi się u Państwa najszybciej jak to tylko możliwe.

MENU