Pogrzeby osób znanych i zasłużonych - CERBER Warszawa
1415
page-template-default,page,page-id-1415,edgt-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,cerber child-child-ver-1.0.0,cerber-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,mob-menu-slideout-over,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive

Pogrzeby osób znanych i zasłużonych

Zakład Pogrzebowy CERBER z racji posiadania szerokiego zaplecza technicznego, nowoczesnych karawanów i doświadczonej załogi jest często proszony o organizację ceremonii pogrzebowej osoby uznanej powszechnie za wybitną lub po prostu zasłużoną.

 

W gronie tych osób znajdują się politycy, hierarchowie kościelni, artyści, społecznicy, weterani, lekarze, naukowcy itd. Pogrzeby te są często nagłaśniane i transmitowane przez media. Nasza firma posiada doświadczenie w realizacji tego typu uroczystości.

kondukt3

Organizacja pogrzebu osób wybitnych

Duża ilość osób obecnych na ceremonii powoduje zagrożenia wynikające z psychologii tłumu jego mentalności i zachowań. Zagadnienia te są nam znane, zawsze staramy się pomagać podczas planowania poszczególnych etapów pogrzebu wykorzystując swoje doświadczenie. Podczas pogrzebu osób uznanych za wybitne często odbywa się uroczyste nadanie medali i odznaczeń, przemowy oraz działania wojskowej asysty honorowej.

Right Menu Icon