Przewóz Zmarłych - CERBER Warszawa
1384
page-template-default,page,page-id-1384,edgt-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,cerber child-child-ver-1.0.0,cerber-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,mob-menu-slideout-over,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive

Przewóz Zmarłych

Dbamy o godną eksportację ciała do pomieszczenia chłodniczego. Już po pierwszym telefonie do naszego zakładu pracownicy organizują transport zwłok. Nasze karawany spełniają wszystkie normy sanitarne oraz prawne, a kierowcy mają niezbędne doświadczenie. Dzięki temu każdy przewóz Zmarłego do chłodni odbywa się sprawnie oraz z uwzględnieniem zasad sanitarnych i bezpieczeństwa.

Jaguar XF GRAND AURORA Pilato
Mercedes Benz Sprinter Bautex

Transport międzynarodowy

Z największą starannością zorganizujemy przewozy ciała nie tylko na terenie Warszawy, ale również w całej Polsce i na świecie. Mamy odpowiednie doświadczenie, dzięki któremu z łatwością odnajdujemy się w zagranicznych formalnościach. To wszystko sprawia, że od lat mieszkańcy Warszawy powierzają nam ogromnie istotne zadanie, jakim jest sprowadzenie ciała ich bliskiego do ojczyzny.

Right Menu Icon