Przygotowanie zmarłych do pochówku

Jako zakład pogrzebowy Cerber jesteśmy dumni z oferowania najwyższej jakości usługi przygotowania zmarłego do pogrzebu. Nasz personel składa się z doświadczonych pracowników, którzy z dbałością o najmniejszy detal i z szacunkiem przygotowują zmarłego do ostatniego pożegnania.

Nasze usługi obejmują kompleksową kosmetykę pośmiertną, która poprawia wygląd zmarłego i tuszuje oznaki choroby, śmierci czy jakichś ran. W tym celu stosowane są specjalistyczne kosmetyki i narzędzia, które pozwalają na uzyskanie jak najlepszego efektu.

Kosmetyka pośmiertna Cerber Warszawa
Przygotowanie zmarłego do pochówku

Pełen wachlarz zabiegów

Toaleta pośmiertna jest kolejnym ważnym elementem naszych usług. Polega ona na oczyszczeniu i dezynfekcji ciała, a także na ukryciu ran czy oznak starzenia. Wśród usług oferowanych przez firmę Cerber są także usługi fryzjerskie i golenie, dzięki temu wygląd zmarłego wygląda schludnie.

Ubieranie zwłok jest również ważna usługa, oferowana w naszym zakładzie pogrzebowym. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór odzieży, tak aby rodzina mogła wybrać najbardziej odpowiedni ubiór dopasowany do osobowości i preferencji.

W przypadku potrzeby, oferujemy również także usługę balsamacji, która polega na specjalistycznym przygotowaniu ciała. Nasz zakład pogrzebowy dokłada wszelkich starań, aby ciało zmarłego wyglądało schludnie, starannie i profesjonalnie.

Firma Cerber – zawsze z szacunkiem

Troska o ciało osoby zmarłej to dla firmy Cerber jedne z ważniejszych zadań. Wykonujemy je zawsze z ogromną dbałością o szczegóły oraz szacunkiem. Dzięki zespołowi wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników nasze usługi są wysoce profesjonalne. Wierzmy, że świadomość i pewność naszej troski o zmarłego pomaga jego rodzinie pomóc przejść przez ten bolesny okres.

MENU