Kremacja - CERBER Warszawa
1083
page-template-default,page,page-id-1083,edgt-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,cerber child-child-ver-1.0.0,cerber-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,mob-menu-slideout-over,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive

Kremacja

Usługi kremacyjne w Warszawie

Coraz więcej osób świadomie wybiera kremację jako alternatywę dla pochówku tradycyjnego. Wyraźny wzrost zainteresowania tą formą zaczęto odnotowywać w ostatnich dekadach XX wieku, gdy ta forma została zaakceptowana Kościół katolicki z zastrzeżeniem, że kremacja nie może być przez wierzących wybrana z pobudek przeciwnych nauce chrześcijańskiej. Niezależnie od powodów, jakie kierują osobami wybierającymi kremację, zadaniem Zakładu Pogrzebowego Cerber jest wszechstronna pomoc zarówno w procedurach formalnych, jak i w przeprowadzeniu kompleksowo tej usługi. W każdym działaniu pragniemy podkreślać szacunek względem Zmarłego i jego woli, dlatego organizujemy pogrzeby, które poprzedza kremacja.

Kremacja w Warszawie
Kremacja Warszawa CERBER

Pomagamy skompletować wszystkie dokumenty oraz przeprowadzić tak wszystkie procedury przygotowawcze, jak i samą kremację. To wszystko zaś z szacunkiem względem Zmarłego oraz jego rodziny.

 

W naszej ofercie znajdują się wszystkie niezbędne w takich przypadkach akcesoria pogrzebowe – takie, jak specjalne nielakierowane drewniane trumny kremacyjne, urny czy odzież dla Zmarłych. Z doświadczenia wiemy, że pogrzeby z kremacją w zasadniczej mierze nie różnią się od pogrzebów tradycyjnych, gdyż dbałość o piękno ceremonii powinna być – i jest – zawsze taka sama.

 

Taką właśnie dbałością odznaczają się ceremonie, które organizuje firma Cerber. Staramy się być perfekcyjni w tym co robimy, bo to jest nasza misja, którą realizujemy od początku naszej służby pogrążonym w żałobie Rodzinom.

Right Menu Icon