Formalności

Formalności pogrzebowe dla wielu osób mogą być przyczyną dodatkowego stresu – zwłaszcza dla wszystkich tych, którzy po raz pierwszy postawieni są przed faktem zorganizowania ceremonii pogrzebowej.

Nasi pracownicy są obdarzeni empatią i otaczają wszystkie rodziny pogrążone w żałobie wsparciem – dlatego informujemy naszych klientów o postępowaniu w kwestiach formalnych oraz krok po kroku przeprowadzamy przez wszelkie zawiłości logistyczne. Odciążamy rodziny i przejmujemy na siebie wiele formalności, w tym również wyrabianie aktu zgonu w USC.

formalności pogrzebowe
formalności pogrzebowe

Zasiłek pogrzebowy

Zdajemy sobie sprawę, że pogrzeb może być nieoczekiwanym i sporym wydatkiem. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy kredytowanie pogrzebu z zasiłku pogrzebowego ZUS, KRUS, MSWiA. W przypadku kiedy koszt pogrzebu będzie niższy niż zasiłek pogrzebowy, natychmiast zwracamy różnicę na Państwa konto.

Niezależnie od sytuacji finansowej rodziny, pracownicy zakładu pogrzebowego Cerber zawsze organizują godne uroczystości ostatniego pożegnania. Zawsze dopasowujemy się do oczekiwań i możliwości rodzin, które proszą nas o pomoc.

MENU