Zaplecze techniczne - CERBER Warszawa
1070
page-template-default,page,page-id-1070,edgt-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,cerber child-child-ver-1.0.0,cerber-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,mob-menu-slideout-over,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive

Zaplecze techniczne

Bogate zaplecze techniczne

Od samego początku naszej działalności zależało nam, aby obdarzające nas swoim zaufaniem rodziny wiedziały, że żadne z zadań nie będzie w stanie przerosnąć naszych możliwości. Z tego też powodu jesteśmy coraz częściej wybierani do organizacji pogrzebów dużych, często osób znanych. Takie uroczystości wiążą się z koniecznością zadbania nie tylko o kwestie standardowo związane z pogrzebem, ale także o szczegóły, które należy brać pod uwagę możliwość transmisji ceremonii przez media. To zawsze duże wyzwanie, którego się podejmujemy z pełną odpowiedzialnością. Nie pracujemy jednak aby zdobyć popularność czy poklask, ale po to, aby osoby które zwracają się do nas o pomoc mogły poczuć, że są otoczone naszą troską i pomocą.

Zaplecze techniczne w Warszawie
Zaplecze techniczne CERBER Warszawa

Zakład Pogrzebowy Cerber posiada bogate zaplecze techniczne, które pozwala organizować nam pogrzeby na światowym poziomie. Oznacza to nie tylko dbałość o szczegóły, ale także różnorodność środków używanych w trakcie uroczystości. Dysponujemy wieloma namiotami różnych wielkości, w tym namiotami pogrzebowymi z oświetleniem LED. Posiadamy windy do trumien i urn, a także katafalki, krzesła, wykładziny i bardzo bogatą ofertę akcesoriów.

 

Każda z organizowanych przez nas ceremonii odbywa się też z zastosowaniem któregoś z naszych wyjątkowych, nowych i eleganckich karawanów. Jesteśmy w stanie zapewnić rodzinom wszystko, czego tylko mogą zapragnąć, aby godnie pożegnać swoich bliskich, nawet jeśli nie ma czegoś w naszej ofercie. Życzenie Klienta to dla nas zawsze wyzwanie oraz inspiracja, która sprawia, że w naszej pracy ciągle się rozwijamy, podnosząc jakość naszych usług.

Right Menu Icon