Ekshumacja - CERBER Warszawa
1074
page-template-default,page,page-id-1074,edgt-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,cerber child-child-ver-1.0.0,cerber-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,mob-menu-slideout-over,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive

Ekshumacja

Ekshumacja Zmarłych

Cerber od samego początku działalności pomaga w tak ważnej usłudze, jakim jest przeprowadzenie ekshumacji.  W dotychczasowej wieloletniej działalności wykonywaliśmy je na zlecenie instytucji, jak i rodzin osób zmarłych.

 

Ekshumacje są zazwyczaj wykonywane w okresie od 16 października do 15 kwietnia i obejmują nie tylko sam proces wydobycia ciała lub szczątków, transport i odprowadzenie na inny cmentarz, ale też pomoc w niezbędnych formalnościach. Do sprawnego wykonania ekshumacji niezbędne jest zezwolenie Sanepidu.

Ekshumacja w Warszawie
Ekshumacja CERBER Warszawa

Ekshumacja to procedura skomplikowana, która musi być przeprowadzona przez profesjonalistów. Wymóg ten związany jest ze względami bezpieczeństwa odnośnie życia i zdrowia osób, które w ekshumacji uczestniczą. Mając to na uwadze Zakład Pogrzebowy Cerber jest odpowiednio przygotowany do przeprowadzenia ekshumacji. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, który wykorzystujemy na cmentarzach w Warszawie i  okolicach, oraz doświadczonym w wykonywaniu tych czynności personelem.

 

Jeśli zatem istnieje konieczność przeprowadzenia ekshumacji – zachęcamy do kontaktu z nami. Postaramy się wykonać tę usługę dla Państwa najrzetelniej i najsprawniej, jak to tylko możliwe.

Right Menu Icon