Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
18 wpisów.
Anna Z. napisał/a 6 stycznia, 2024
Dziękuję w imieniu rodziny pracownikom firmy CERBER za profesjonalizm w zorganizowaniu uroczystości pogrzebowych mojej siostry Katarzyny.Na każdym etapie pożegnania naszej kochanej Kasi spotkaliśmy się z życzliwością i szacunkiem.Dziękujemy szczególnie p.Marcie z filii przy kościele św.Franciszka z Asyżu za pełne zrozumienie i zaangażowanie w tych trudnych dla nas chwilach.
Mariola Moraczewska napisał/a 5 stycznia, 2024
Bardzo dziękuję za pełen profesjonalizm, dobre słowo, empatię, pomoc i zaangażowanie. Jesteście firmą godną polecenia wszystkim, którzy czują się zagubieni i bezradni przy organizacji pochówku najbliższej osoby. Jeszcze raz bardzo dziękuję, szczególnie Pani Marcie z filii przy Hynka 4a w Warszawie.
Lidia Kuczyńska napisał/a 19 września, 2023
Szanowni Państwo, ogromnie dziękuję za organizację pogrzebu mojej Mamy. Państwa pełen profesjonalizm, współczucie, życzliwość bardzo nam pomógł w tych ciężkich chwilach. Najpiękniejsza oprawa florystyczna, piękna oprawa muzyczna, wszystko spokojnie, na czas. Zdjęliście Państwo z nas wszelkie formalności, towarzyszyliście nam, dziękujemy!
A. Sikorska napisał/a 29 marca, 2023
Bardzo dziękuję za zaangażowanie i okazane serce, nigdy wam tego nie zapomnimy.
A. Witczak napisał/a 27 lutego, 2023
Na ręce właścicieli składamy serdeczne wyrazy podziękowania za organizację przepięknego pogrzebu naszego Taty i Dziadka. Firma drobiazgowo realizowała nasze życzenia. Z pewnością będziemy polecać Dom pogrzebowy Cerber rodzinie i znajomym.
MENU