Opinie - CERBER Warszawa
168
page-template-default,page,page-id-168,edgt-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,cerber child-child-ver-1.0.0,cerber-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,mob-menu-slideout-over,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Liczba opinii: 5.
Rodzina Woźniak napisał/a 31 marca, 2020:
Przesyłamy wyrazy wdzięczności za okazane zrozumienie i pomoc w godnym pożegnaniu naszego Dziadka. Wszystko wykonane zostało zgodnie z naszą wolą, a wiele sugestii o których zostaliśmy poinformowani w biurze bardzo nam pomogło. Polecamy z całego serca firmę Cerber z Warszawy.
E.R. Zawadzcy napisał/a 29 stycznia, 2020:
Niewiele jest takich zakładów pogrzebowych, które umieją po prostu być w trudnych chwilach przy rodzinie. Wiele dobra otrzymaliśmy od pracowników firmy Cerber z Warszawy w czasie przygotowania do pogrzebu naszej Mamy i Babci Ewy. Nie zapomnimy i będziemy polecać innym.
Monika Z. z Rodzicami napisał/a 17 września, 2019:
Transport ciała mojego brata z Niemiec do Polski, choć wydawał się przerastać nasze siły, pomogli zorganizować bardzo uczynni pracownicy firmy Cerber. Zajęli się wszystkim. Kontakt telefoniczny – wzorowy. Będę polecać.
żona Wanda z Rodziną napisał/a 11 lipca, 2019:
Dziękuję za piękną oprawę pogrzebu, piękną muzykę i piękne kwiaty. I za te dobre słowa, które usłyszałam, gdy przyszłam do zakładu pogrzebowego Cerber w Warszawie, prosząc o pomoc w pogrzebie mojego męża Zdzisława.
Rodzina Jasińskich napisał/a 24 stycznia, 2019:
Dziękujemy z całą rodziną firmie Cerber za piękny pogrzeb mojego Taty Władysława. Państwo zadbali o wszystko, a my mogliśmy skupić się na tym, co najważniejsze.
Right Menu Icon