Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Liczba opinii: 10.
Joanna Krypa napisał/a 21 kwietnia, 2022:
Pogrzeb i jego organizacja to bardzo trudny moment w życiu każdego . Moja rodzina wybrała do zorganizowania tej jakże smutnej uroczystości firmę Cerber. Już na etapie załatwiania w biurze byliśmy zadowoleni ponieważ pani służyła radą i doświadczeniem . W dniu pogrzebu również pracownicy wykazywali się ogromnym taktem , szacunkiem i profesjonalizmem . Stworzyli piękną oprawę pogrzebu . Nie musiałam się o nic martwić , o wszystko zadbali panowie z obsługi . Jestem im bardzo wdzięczna i dziękuje że wszystko było tak jak powinno.
Anna F. napisał/a 2 września, 2021:
Cerber to firma, która ma duże doświadczenie w organizacji pogrzebów. Wykazali się ogromną wiedzą, dzięki temu ceremonia, którą z nimi organizowałam przebiegła wzorowo. Bardzo dziękuję.
Barbara J. napisał/a 2 sierpnia, 2021:
Zakład pogrzebowy Cerber zorganizował uroczystość pogrzebową mojego brata. Widać, że personel przykłada się bardzo do wszystkich zadań. Cała ceremonia odbyła się w atmosferze godności i szacunku. Dziękuję za wszystko.
Monika Kulej napisał/a 12 kwietnia, 2021:
Z całą pewnością jest to zakład pogrzebowy, który polecam i będę polecać w przyszłości. Mąż zmarł na skutek nieszczęśliwego wypadku poza granicami Polski. Nie miałam pojęcia, jak wygląda proces sprowadzenia ciała, jednak pracownicy zakładu pogrzebowego Cerber pomagali mi na każdym etapie współpracy. Mogę śmiało powiedzieć, że zrobili wszystko, aby transport zwłok odbył się sprawnie i zgodnie z przepisami prawa.
Jolanta Cabaj napisał/a 12 maja, 2020:
20 kwietnia 2020 straciłam najlepszego przyjaciela - męża . Organizację pogrzebu powierzyłam Zakładowi Pogrzebowemu "Cerber" i ani przez chwilę nie żałowałam mojej decyzji. Profesjonalna , ale przede wszystkim taktowna, pełna szacunku i zrozumienia współpraca, daleko idąca pomoc sprawiły, że jakoś przeżyłam dzień pogrzebu. Składam serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom, którzy towarzyszyli mojemu mężowi w ostatniej drodze. Szczególnie ciepłe dodaję pani Paulinie T. z filii firmy Warszawa Wola . Polecam strapionym i pogrążonym w rozpaczy firmę, a przede wszystkim ludzi, którzy ją tworzą bo dzięki nim uwierzyłam w przyrodzone gatunkowi ludzkiemu dobro . Jolanta Cabaj
Right Menu Icon