Zakład pogrzebowy Ochota

Usługi pogrzebowe Ochota

Wybory w ludzkim życiu odgrywają zasadniczą rolę. Można powiedzieć, że są stałym elementem codzienności. Konsekwencje niektórych wyborów dotykają nas krótko, inne – decydują o kształcie pewnej części życia, a niekiedy o jego całokształcie. Do takich wyborów należy także decyzja, gdzie zamieszkać. I nie ma chyba osoby, która by choć przez moment nie pomyślała o przeprowadzce do Warszawy.

 

Warszawa – tak, ale gdzie dokładnie? Może Ochota? Słusznie. Ta dzielnica położona na lewym brzegu Warszawy jest chętnie wybierana jako miejsce do zamieszkania, choćby na jakiś czas, ze względu m.in. na relatywnie niskie ceny najmu mieszkań oraz na dobrą komunikację z innymi dzielnicami Warszawy. Jej atrakcyjne położenie oraz sporo terenów zielonych – w tym słynny Park Szczęśliwicki czy Pola Mokotowskie – przyciąga na Ochotę rodziny z dziećmi, seniorów oraz studentów. Ci ostatni cenią sobie także dobry dojazd na uczelnie. Seniorzy natomiast mogą się poczuć bezpiecznie pod względem zdrowotnym ze względu na opiekę medyczną.

Usługi pogrzebowe Ochota

Cerber na Ochocie

Możliwość przeżywania swojego życia – także w jego jesieni – ciesząc się każdym dniem jest bezcenne. Każdy jednak kto jest realistą zdaje sobie sprawę, że żyjąc pełnią życia warto zadbać o sprawy ostateczne – takie, jak moment śmierci i to wszystko, co się z tym wiąże. Nic więc dziwnego, że coraz bardziej widoczna jest dbałość – nie tylko seniorów, ale ludzi w każdy wieku – o uporządkowanie kwestii związanych z pogrzebem. Wśród zakładów pogrzebowych najczęściej wybieranych przez mieszkańców Ochoty jest Zakład Pogrzebowy Cerber, który ma swoją siedzibę w sąsiadującej z Ochotą od północy dzielnicy Wola przy ul. Górczewskiej 14 oraz w także sąsiadującej, ale od zachodu, dzielnicy Włochy – przy ul. Hynka 4a. Cerber oferuje usługę biura mobilnego, dlatego jego pracownicy są w stanie dotrzeć sprawnie w każdy zakątek Ochoty.

Cerber – na straży tradycji funeralnych

Zakład Pogrzebowy Cerber znany jest przede wszystkim z ogromnej dbałości o przygotowanie pięknych ceremonii żałobnych. Firma ta ma doświadczenie w organizacji pogrzebów na wszystkich cmentarzach Warszawy i okolic. Piękne karawany – zarówno w kolorze czarnym, srebrnym jak i białym – widoczne przed różnymi nekropoliami Stolicy są znakiem, że pogrzeb może być uroczystością naprawdę piękną, godną, przeprowadzoną według najlepszych tradycji funeralnych.

Każdy z mieszkańców Ochoty, kto chciałby mieć więc pewność, że uroczystości żałobne będą przygotowane perfekcyjnie, może bez obaw powierzyć je Zakładowi Pogrzebowemu Cerber i skupić się już tylko na tym, aby samemu przygotować swoje serce do tego ostatniego pożegnania.

zakład pogrzebowy Ochota

Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu

Przejdź do kontaktu

MENU