Zakład pogrzebowy Mokotów

Usługi pogrzebowe Mokotów

Przeciętny mieszkaniec Polski, poproszony o wymienienie choć kilku nazw dzielnic Warszawy, z pewnością wśród nich przywoła Mokotów. Dlaczego? Z pewnością jednym z powodów może być to, że jest to dzielnica, w której historia bardzo mocno łączy się z nowoczesnością. Wszyscy ci zatem, którzy chcieliby poczuć zarówno słynny wiatr historii, jak i doświadczyć, czym jest życie w Stolicy powinni znaleźć czas, aby odwiedzić tamte miejsca, które pamiętają zarówno mroczne dni walk – między innymi w czasie Powstania Listopadowego czy Powstania Warszawskiego – ale także odzwierciedlają to, co charakterystyczne dla obecnych czasów. To przecież właśnie na Mokotowie – przy ul. Domaniewskiej – znajduje się słynne „zagłębie” biurowców, siedziby wielu korporacji i firm, gdzie znajdują zatrudnienie zarówno warszawiacy, jak i przybysze z głębi Polski.

Zakład pogrzebowy Mokotów

Cerber na Mokotowie

O czasach bardzo zamierzchłych mogłyby opowiedzieć także cmentarze, które znajdują się na Mokotowie – a dokładnie na osiedlu Służew. Cmentarz przy ul. Renety/Fosa został założony w XIII wieku – dlatego znalazło tam swoje miejsce pochówku wiele znanych osób (jak m.in. Krystyna Krahelska czy Janusz Kondratowicz). Natomiast drugi z cmentarzy Mokotowa – tak zwany nowy cmentarz na Służewie – zlokalizowany przy ul. Wałbrzyskiej, założony w 1900 roku pamięta czasy, gdy chowano tam w tajemnicy ofiary terroru komunistycznego, których imion nie można było wspominać.

 

Dziś jest zupełnie inaczej. Osoby, które umierają, są żegnane z godnością i powagą – o co dba nie tylko rodzina, ale także ci, którym zostaje to ostatnie pożegnanie powierzone czyli zakład pogrzebowy. Wśród zakładów pogrzebowych w Warszawie wyróżnia się pod tym względem Zakład Pogrzebowy Cerber, który wśród priorytetów działania ma dbałość o najwyższą jakość usług pogrzebowych.

Cerber – długa tradycja funeralna

Zakład Pogrzebowy Cerber to wiele lat doświadczenia i nieustanna troska, aby być blisko wszystkich potrzebujących fachowej pomocy w organizacji pochówku. Choć biura firmy Cerber znajdują się na warszawskiej Woli oraz w dzielnicy Włochy – jednak pracownicy tego zakładu pogrzebowego są zawsze gotowi, aby w ramach tzw. mobilnego biura udać się także do Mokotowa.

 

Oferta Zakładu Pogrzebowego Cerber jest niezwykle bogata – jednak największe bogactwo przejawia się w niepowtarzalnej i pięknej oprawie ceremonii żałobnej. Luksusowe i eleganckie karawany, piękne kwiaty, perfekcyjnie dobrana oprawa muzyczna – to wszystko sprawia, że nawet najskromniejszy pogrzeb staje się wielkim wydarzeniem.

usługi pogrzebowe mokotów

Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu

Przejdź do kontaktu

MENU