Zakład Pogrzebowy Ursynów

Usługi pogrzebowe Ursynów

Ursynów to jedna z największych dzielnic Warszawy, która leży w lewobrzeżnej części Stolicy. Ze względu na imponującą liczbę mieszkańców, szacowaną na około 152 tysiące, Ursynów bywa uważany za miasto w mieście. Nie jest to jednak pewnie jedyny powód, żeby tak uważać. Na Ursynowie bowiem można znaleźć to wszystko, co tak naprawdę w mieście być powinno: uczelnie wyższe (Uniwersytet Warszawski i Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego), ośrodki edukacyjne wszystkich poziomów, centra handlowe, instytucje kulturalne, restauracje, placówki lecznicze, a także różnorodne zabytki. To sprawia, że mieszkańcy Ursynowa nie mogą się nudzić. Można powiedzieć, że życia nie starczy, żeby skorzystać z tego, co oferuje Ursynów przeciętnemu mieszkańcowi Warszawy.

usługi pogrzebowe Ursynów

Cerber na Ursynowie

Ursynów jest dzielnicą z bogatą historią: to właśnie w dużej mierze na Ursynowie zamieszkiwała w XX wieku inteligencja warszawska – aktorzy, dziennikarze, piosenkarze, a także naukowcy. Wielu z nich znalazło swoje miejsce spoczynku także na cmentarzach Ursynowa. Najważniejsze z nekropolii w tej dzielnicy to cmentarz w Pyrach przy ul. Farbiarskiej, cmentarz w Grabowie przy ul. Poloneza, a także cmentarz wojskowy na Służewie przy ul. Renety.

 

Mieszkańcy Ursynowa, którzy szukają zakładu pogrzebowego, świadczącego usługi pogrzebowe na poziomie odpowiadającym renomie Stolicy Polski, chętnie zwracają się do Zakładu Pogrzebowego Cerber. Choć jego warszawskie biura znajdują się w sąsiadujących z Ursynowem dzielnicach – na Ochocie oraz na Włochach – to jednak usługa mobilnego biura pozwala skorzystać z profesjonalnej pomocy i wsparcia firmy Cerber przez całą dobę także na Ursynowie. Zlecenia na wszystkie usługi pogrzebowe – w tym na eksportację Zmarłych – są przyjmowane pod numerami telefonów 503 029 716798 012 678 lub 501 714 719.

Cerber – pogrzeby z tradycjami

Uroczystości pogrzebowe, które organizuje Zakład Pogrzebowy Cerber, są pełne godności i elegancji. Jest to owocem lat doświadczeń w służbie mieszkańcom Stolicy. Cerber przygotowuje pogrzeby wszystkich rodzajów: tradycyjne oraz kremacyjne, w ceremoniale świeckim oraz wyznaniowym. Na tym jednak nie wyczerpuje się bogaty wachlarz usług pogrzebowych, bo obejmuje on właściwie wszystkie elementy, składające się na ostatnie pożegnanie.

 

Zakład Pogrzebowy Cerber zapewnia mieszkańcom Ursynowa najwyższy poziom usług pogrzebowych w przystępnej cenie, świadczonych z wielkim zaangażowaniem oraz empatią.

zakład pogrzebowy Ursynów

Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu

Przejdź do kontaktu

MENU