Zakład Pogrzebowy Ursus

Ursus to dzielnica położona w lewobrzeżnej części Warszawy, na jej obrzeżach. Sąsiaduje z Włochami i Bemowem, a także z terenami należącymi do gmin Michałowice i Ożarów Mazowiecki. Mimo dość skrajnego położenia Ursus jest jednak dobrze skomunikowany z innymi dzielnicami Stolicy, w tym także z centrum, do którego można dotrzeć w mniej niż godzinę zarówno pociągiem podmiejskim, autobusem czy też własnymi środkami lokomocji, jak samochód czy rower. Ursus także znany jest z bogactwa terenów rekreacyjnych, jak m.in. parki, oraz z wielu atrakcji dla całych rodzin. Te czynniki przyczyniają się do popularności Ursusa wśród młodych ludzi, rodziców z małymi dziećmi, jak i wśród osób starszych, którzy cenią sobie spokój. O tej popularności świadczyć może fakt, że Ursus jest jedną z najbardziej zaludnionych dzielnic: liczba jego mieszkańców wynosi ponad 60 tys. osób.

Zakład pogrzebowy Ursus

Zakład pogrzebowy Cerber Ursus

Osoby, które zdecydowały się na wybór dzielnicy Ursus jako swojego miejsca do życia, mają zapewnione wszystko, co do tego życia jest potrzebne. Bliskość i wielość terenów zielonych, różnorodność instytucji kulturalnych, sportowych, edukacyjnych, sklepów oraz opieka zdrowotna stojąca na wysokim poziomie – to wszystko sprzyja poczuciu dobrostanu i bezpieczeństwa. Mieszkańcy Ursusa są przywiązani do swojej dzielnicy tym bardziej, że wszystkie usługi, które są niezbędne na co dzień, są dostępne niemal na wyciągnięcie ręki.

 

Do takich usług – świadczonych na bardzo wysokim poziomie – należą także usługi pogrzebowe. Dom Pogrzebowy Cerber umożliwia mieszkańcom dzielnicy Ursus skorzystanie z dwóch okolicznych biur. Jedno znajduje się w sąsiedniej dzielnicy Włochy przy ul. Hynka 4, a kolejne w pobliskim Raszynie przy ul. Ludwika Waryńskiego 27B. Również w ramach usługi biura mobilnego, pracownicy firmy pogrzebowej Cerber są zawsze gotowi, aby dojechać z pomocą do rodzin zamieszkałych na terenie dzielnicy Ursus.

Usługi Pogrzebowe Warszawa Ursus:

 • Całodobowe przewozy Zmarłych do własnej chłodni
 • Kredytowanie pogrzebu z zasiłków pogrzebowych
 • Własna sala pożegnań
 • Świecki Mistrz Ceremonii – Anna i Jacek Borowikowie
 • Kosmetyka i ubieranie Zmarłych
 • Krajowy i międzynarodowy przewóz zmarłych
 • Eleganckie karawany – Mercedes i Jaguar
 • Akcesoria funeralne i dewocjonalia
 • Wieńce i wiązanki pogrzebowe z dowozem na pogrzeb
 • Darmowe elektroniczne nekrologi, nekrologi tradycyjne w gazetach oraz klepsydry
 • Muzyczna oprawa pogrzebu (instrumenty lub/i śpiew)
 • Ekshumacje
 • Usługi kamieniarskie
 • Budowa grobowców
Usługi pogrzebowe Ursus
Cerber Ursus

Cerber – tradycja zobowiązuje

Zakład Pogrzebowy Cerber to firma z wieloletnimi tradycjami, które są przekazywane z pokolenia na pokolenie, a świadectwem tego są pozytywne opinie oraz podziękowania, które ten zakład pogrzebowy otrzymuje od swoich klientów z różnych części Stolicy oraz spoza niej. Misją i codziennym zadaniem firmy Cerber jest kompleksowa organizacja uroczystości pogrzebowych, niezależnie od ich formy i charakteru. Wśród pogrzebów, przygotowywanych przez Zakład Pogrzebowy Cerber należą zarówno pochówki tradycyjne, czyli z trumną, jak i kremacyjne. Mogą mieć one tak charakter wyznaniowy, jak i świecki. Firma zapewnia także przewóz Zmarłych na terenie całej Warszawy. Pogrzeby – także mieszkańców Ursusa – organizowane przez firmę Cerber, odbywają się nie tylko na cmentarzu na Solipsach przy ul. Ryżowej czy na cmentarzu parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Piastowie przy ul. Elżbiety Rakuszanki, ale na wszystkich nekropoliach Warszawy oraz okolic.

 

Zakład Pogrzebowy Cerber pozostaje przez całą dobę do dyspozycji osób prywatnych oraz instytucji z Ursusa i okolic – a kontaktować się najlepiej można pod numerami telefonów: 501 714 719 oraz 503 029 716.

Jeśli chcą Państwo o coś zapytać, zapraszamy do kontaktu

Przejdź do kontaktu

MENU