Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
16 wpisów.
Jolanta Cabaj napisał/a 12 maja, 2020
20 kwietnia 2020 straciłam najlepszego przyjaciela - męża . Organizację pogrzebu powierzyłam Zakładowi Pogrzebowemu "Cerber" i ani przez chwilę nie żałowałam mojej decyzji. Profesjonalna , ale przede wszystkim taktowna, pełna szacunku i zrozumienia współpraca, daleko idąca pomoc sprawiły, że jakoś przeżyłam dzień pogrzebu. Składam serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom, którzy towarzyszyli mojemu mężowi w ostatniej drodze. Szczególnie ciepłe dodaję pani Paulinie T. z filii firmy Warszawa Wola . Polecam strapionym i pogrążonym w rozpaczy firmę, a przede wszystkim ludzi, którzy ją tworzą bo dzięki nim uwierzyłam w przyrodzone gatunkowi ludzkiemu dobro . Jolanta Cabaj
Rodzina Woźniak napisał/a 31 marca, 2020
Przesyłamy wyrazy wdzięczności za okazane zrozumienie i pomoc w godnym pożegnaniu naszego Dziadka. Wszystko wykonane zostało zgodnie z naszą wolą, a wiele sugestii o których zostaliśmy poinformowani w biurze bardzo nam pomogło. Polecamy z całego serca firmę Cerber z Warszawy.
E.R. Zawadzcy napisał/a 29 stycznia, 2020
Niewiele jest takich zakładów pogrzebowych, które umieją po prostu być w trudnych chwilach przy rodzinie. Wiele dobra otrzymaliśmy od pracowników firmy Cerber z Warszawy w czasie przygotowania do pogrzebu naszej Mamy i Babci Ewy. Nie zapomnimy i będziemy polecać innym.
Monika Z. z Rodzicami napisał/a 17 września, 2019
Transport ciała mojego brata z Niemiec do Polski, choć wydawał się przerastać nasze siły, pomogli zorganizować bardzo uczynni pracownicy firmy Cerber. Zajęli się wszystkim. Kontakt telefoniczny – wzorowy. Będę polecać.
żona Wanda z Rodziną napisał/a 11 lipca, 2019
Dziękuję za piękną oprawę pogrzebu, piękną muzykę i piękne kwiaty. I za te dobre słowa, które usłyszałam, gdy przyszłam do zakładu pogrzebowego Cerber w Warszawie, prosząc o pomoc w pogrzebie mojego męża Zdzisława.
MENU