Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
18 wpisów.
Rodziny Cybulskich i Małkowskich napisał/a 7 listopada, 2022
W imieniu mojej skromnej osoby a także rodziny i wszystkich uczestniczących w pogrzebie dziękuje wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego Cerber za pełną troski obsługę oraz piękne i wzruszające pożegnanie. Polecamy
Edyta W. napisał/a 11 sierpnia, 2022
Chcemy podziękować wszystkim pracownikom firmy pogrzebowej Cerber za elegancki pogrzeb i okazane serce. Serdeczne Bóg zapłać.
Janusz z rodziną napisał/a 20 lipca, 2022
Wielkie podziękowania dla Pani z biura która z nami rozmawiała i tyle doradziła. firma pogrzebowa Cerber to firma godna polecenia
Joanna Krypa napisał/a 21 kwietnia, 2022
Pogrzeb i jego organizacja to bardzo trudny moment w życiu każdego . Moja rodzina wybrała do zorganizowania tej jakże smutnej uroczystości firmę Cerber. Już na etapie załatwiania w biurze byliśmy zadowoleni ponieważ pani służyła radą i doświadczeniem . W dniu pogrzebu również pracownicy wykazywali się ogromnym taktem , szacunkiem i profesjonalizmem . Stworzyli piękną oprawę pogrzebu . Nie musiałam się o nic martwić , o wszystko zadbali panowie z obsługi . Jestem im bardzo wdzięczna i dziękuje że wszystko było tak jak powinno.
Anna F. napisał/a 2 września, 2021
Cerber to firma, która ma duże doświadczenie w organizacji pogrzebów. Wykazali się ogromną wiedzą, dzięki temu ceremonia, którą z nimi organizowałam przebiegła wzorowo. Bardzo dziękuję.
MENU