Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
14 wpisów.
Anna F. napisał/a 2 września, 2021
Cerber to firma, która ma duże doświadczenie w organizacji pogrzebów. Wykazali się ogromną wiedzą, dzięki temu ceremonia, którą z nimi organizowałam przebiegła wzorowo. Bardzo dziękuję.
Barbara J. napisał/a 2 sierpnia, 2021
Zakład pogrzebowy Cerber zorganizował uroczystość pogrzebową mojego brata. Widać, że personel przykłada się bardzo do wszystkich zadań. Cała ceremonia odbyła się w atmosferze godności i szacunku. Dziękuję za wszystko.
Monika Kulej napisał/a 12 kwietnia, 2021
Z całą pewnością jest to zakład pogrzebowy, który polecam i będę polecać w przyszłości. Mąż zmarł na skutek nieszczęśliwego wypadku poza granicami Polski. Nie miałam pojęcia, jak wygląda proces sprowadzenia ciała, jednak pracownicy zakładu pogrzebowego Cerber pomagali mi na każdym etapie współpracy. Mogę śmiało powiedzieć, że zrobili wszystko, aby transport zwłok odbył się sprawnie i zgodnie z przepisami prawa.
Jolanta Cabaj napisał/a 12 maja, 2020
20 kwietnia 2020 straciłam najlepszego przyjaciela - męża . Organizację pogrzebu powierzyłam Zakładowi Pogrzebowemu "Cerber" i ani przez chwilę nie żałowałam mojej decyzji. Profesjonalna , ale przede wszystkim taktowna, pełna szacunku i zrozumienia współpraca, daleko idąca pomoc sprawiły, że jakoś przeżyłam dzień pogrzebu. Składam serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom, którzy towarzyszyli mojemu mężowi w ostatniej drodze. Szczególnie ciepłe dodaję pani Paulinie T. z filii firmy Warszawa Wola . Polecam strapionym i pogrążonym w rozpaczy firmę, a przede wszystkim ludzi, którzy ją tworzą bo dzięki nim uwierzyłam w przyrodzone gatunkowi ludzkiemu dobro . Jolanta Cabaj
Rodzina Woźniak napisał/a 31 marca, 2020
Przesyłamy wyrazy wdzięczności za okazane zrozumienie i pomoc w godnym pożegnaniu naszego Dziadka. Wszystko wykonane zostało zgodnie z naszą wolą, a wiele sugestii o których zostaliśmy poinformowani w biurze bardzo nam pomogło. Polecamy z całego serca firmę Cerber z Warszawy.
MENU