Zakład Pogrzebowy Bemowo

Usługi pogrzebowe Bemowo

Bemowo jest jedną z dzielnic lewobrzeżnej Warszawy, zlokalizowaną na zachodzie Stolicy. Mimo dość dużego oddalenia od centrum miasta – dojazd do Śródmieścia oraz innych dzielnic Warszawy jest wygodny i szybki. Funkcjonuje tu bowiem komunikacja tramwajowa, autobusowa, a przez sąsiadujące z Bemowem dzielnice Wola, Żoliborz oraz Bielany przebiega również metro. Dobre połączenie z innymi dzielnicami Warszawy, ale także atrakcyjność samego Bemowa – zwanego płucami Stolicy – sprawia, że znajdują na jego terenie swoje miejsce na ziemi zarówno studenci, rodziny z dziećmi, seniorzy, jak i osoby w wieku produkcyjnym, które chcą odpocząć od wielkomiejskiego gwaru wśród zieleni.

zakład pogrzebowy Bemowo

Cerber na Bemowie

Mieszkanie na Bemowie pozwala połączyć codzienną aktywność życiową i zawodową z odpoczynkiem, który pomaga odzyskać nadwątlone siły. Tereny zielone zajmują połowę powierzchni dzielnicy, co dodatkowo sprzyja regeneracji zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Choć w dzielnicy tej nie ma żadnego szpitala, jednak do dyspozycji mieszkańców Bemowa pozostają szpitale w sąsiednich dzielnicach: Szpital Wolski oraz Szpital Bielański. Zabezpieczają one zdrowotne potrzeby osób, w każdym wieku, które potrzebują pomocy w ratowaniu zdrowia czy też nawet życia.

 

Kiedy jednak to życie dobiegnie swojego kresu – mieszkańcy Bemowa mogą liczyć na równie profesjonalną pomoc. Zakład Pogrzebowy Cerber, który swoje biura posiada w sąsiedniej dzielnicy Ochota przy ul. Gorlickiej 5/7 oraz w dzielnicy Włochy przy ul. Hynka 4a, służy zawsze pomocą również mieszkańcom dzielnicy Bemowo, którzy mogą odwiedzić jedną z siedzib Cerbera albo też skorzystać z usługi mobilnego biura.

Cerber – najlepsze tradycje funeralne

Zakład Pogrzebowy Cerber podejmuje się organizacji pochówków wszystkich rodzajów: tradycyjnych oraz kremacyjnych, o charakterze wyznaniowym albo świeckim. Z racji, że Bemowo w szczególny sposób związane jest z wojskiem – choćby przez obecność w tej dzielnicy Wojskowej Akademii Technicznej, a także wielu jednostek Wojska Polskiego – firma Cerber podejmuje się także przygotowywania pogrzebów wojskowych. Ceremonie żałobne organizowane przez Zakład Pogrzebowy Cerber odbywają się na wszystkich cmentarzach Warszawy i okolic.

 

Mieszkańcy Bemowa, którzy chcieliby skorzystać z usług pogrzebowych świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Cerber w Warszawie proszeni są o kontakt pod numerami telefonów: 503 029 716 lub 798 012 678 albo też 501 714 719.

usługi pogrzebowe Bemowo

Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu

Przejdź do kontaktu

MENU